Трансформатори масляні ТМЖ

Трансформатори масляні ТМЖ силові знижуючі трифазні двохобмотувальні потужністю від 25 до 2500 кВА напругою 27,5 кВ. У розділі можна купити трансформатор ТМЖ з гарантією, сертифікатами якості. Трансформатор ТМЖ використовується, як правило, для живлення електрообладнання залізниць, електрифікованих на змінному струмі.

Задається питанням де купити трансформатор? Або розміщуєте оголошення з текстом куплю трансформатор? Економте свій час, його можна провести більш цікаво чим шукати понижуючий трансформатор. Відставте все зайве в сторону, візьміть в руку телефон і наберіть один з номерів, вказаних в розділі контакти. Висококваліфіковані і компетентні менеджера компанії ТЕК дадуть відповідь на будь-які питання і запропонують максимально вигідні умови для здійснення покупки.

Трансформатор ТМЖ, або трансформатор силовий масляний, в даному випадку трансформатор ТМЖ використовується для електроживлення залізничного обладнання. Є необхідним обладнанням для залізничних об'єктів. Компанія ТЕК пропонує купити високовольтний силовий трансформатор українського виробництва, за доступними цінами. Маючи склади, розташовані по всій території України можемо оперативно поставити трансформатор масляний в будь-який регіон країни.

Якщо Вас цікавить трансформатор БВ - зверніться до Вашого менеджера і зробіть замовлення на трансформатор складського зберігання.

На все масляні трансформатори поширюється офіційна гарантія, як на нові трансформатори, так і на ТМЖ складського зберігання.Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)