Міні АЗС

Міні АЗС
У цьому розділі представлені колонки для палива. Паливо роздавальні колонки призначені для заправки автотранспорту та сільськогосподарської техніки. Основним плюсом є розмір. Вони компактні і можуть легко розміститися на невеликій території. Це дозволить заощадити місце, зберігши його для безпроблемного паркування транспорту.

На що варто звернути особливу увагу, купуючи стовпчики або насос для бензину? Насамперед це характеристики моделі. Необхідно точно визначити які обсяги необхідно перекачувати та заправляти. Різні моделі здатні перекачувати паливо з різною швидкістю і, звичайно ж, час безперервної роботи також буде різним. Залежно від моделі пристрою в неї можуть бути встановлені різні насоси, більш потужні або менш потужні. Що обіцяє собою неправильний вибір? Купивши, як кажуть «із запасом» потужну паливороздавальну колонку, при тому, що вона буде встановлена, наприклад, на фермі або в приватному автогаражі для заправки особистого транспорту, при тому, що обсяги палива, що перекачується, будуть набагато меншими, ніж може перекачувати колонка, Ви просто переплатіть зайві гроші. Купивши ж для економії недостатньо потужний пристрій - Ви перевантажуватимете його, через що термін експлуатації колонки може значно скоротитися.

Як зробити оптимальний вибір? Для правильної купівлі без зайвих переплат, необхідно визначити, які завдання будуть поставлені перед насосом або роздавальною колонкою. Визначити кількість палива, що перекачується, за один раз і кількість заправок (перекачування) на добу. Після чого, виходячи з характеристик кожної моделі, вибрати необхідну, що оптимально підходить під поставлені завдання. Однак є і простіший спосіб. Зателефонуйте менеджеру компанії та розкажіть про те, що Вам необхідно.

У компанії ТЕК працюють виключно професіонали, тому кожен замовник отримає повну і докладну інформацію про всі моделі, що цікавлять. Менеджер точно та оперативно підбере необхідну Вам модель, а також в залежності від обсягу замовлення запропонує спеціальні ціни та доставку до будь-якого регіону України та ближнього зарубіжжя.

Чому вигідно купити у нас? Компанія ТЕК є офіційним дилером провідних виробників паливно-роздавальних колонок та насосів для палива. Ми пропонуємо відмінну якість за ціною виробника, а також офіційну гарантію та оперативну доставку. Гнучка система оплати, програма лояльності для постійних замовників та професійний супровід кожного замовлення дозволить заощадити не лише гроші, а й дорогоцінний час.Міні АЗС MP 60/220

Ціну уточнюйте
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)