Ціну уточнюйте
Є в наявності
Доступні ціни

Знижки постійним клієнтам

Швидка доставка

Склади по всій Україні

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

Трансформатор масляний силовий серії ТМЖ 25 призначений для підключення електроустановок до залізничного постачання електроенергії на змінному струмі.

Висока напруга обмоток 27500 Вольт або 27,5кВ, низька напруга вторинної обмотки становить 380 Вольт або 0,4 кв.

Що б проводити регулювання напруги використовують високовольтний перемикач ПБЗ. Ідеальні умови експлуатації трансформаторів ТМЖ є температура навколишнього середовища від -40С +40 С, при відносній вологості повітря не більше 80% при температурі 25 ° С. Всі масляні понижуючі трансформатори призначені для роботи при відсутності підвищеної концентрації пилу і сильної тряски. А також відсутність агресивного середовища.

За конструкцією масляний трансформатор ТМЖ є прямокутним бак з радіаторами для охолодження, розширювальним бачком для масла і високовольтними ізоляторами. У маслорасшірітельном баку є маслоуказатель для контролю рівня масла. Для замірів температури верхніх куль масла використовується спеціальний термометр. Масляні трансформатори серії ТМЖ випускаються номінальною потужністю від 25 кВа до 2500кВА. Їх основна відмінність від стандартних трансформаторів ТМ-25 полягає в номінальній напрузі первинної обмотки 27,5кВ.

Купуючи трансформатор ТМЖ в нашій Компанії Ви отримуєте якісну продукцію з усією технічною документацією і гарантією.


Технічні характеристики трансформатора ТМЖ 25

Рекомендовані товари