Трансформатори масляні ТМ (Складського зберігання, ревізія) 10кВ, 6кВ

Трансформатори силові масляні ТМ (Складського зберігання, ревізія) 10кВ, 6кВ
Вартість трансформатора визначається після спілкування з менеджером, так як застосовується індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Розміщуєте оголошення з текстом куплю трансформатор або ставите питанням де купити трансформатор? Рішення даної проблеми дуже просте, можливо купити трансформатор БВ в хорошому стані за цінами набагато нижче ніж нові масляні трансформатори. Іноді так буває що будівельні компанії купують для об'єктів слабкий трансформатор ТМ, а коли об'єкт розширюється або наближається до здачі, виникає необхідність купити силовий трансформатор з більш високими показниками.

Понижуючий трансформатор просто необхідний на будь-якому виробництві, а також побутових і житлових приміщеннях і об'єктах. Компанія ТЕК пропонує високовольтний трансформатор масляний БВ в відмінному стані зі всіма супроводжуючою документацією. Це відмінне рішення, якщо необхідний недорого високовольтний трансформатор масляний в хорошому стані. Також бувають варіанти коли масляні трансформатори взагалі не були в роботі і зберігалися на складі деякий час.

Купити трансформатор ТМ БВ можна зателефонувавши менеджерам компанії за вказаними номерами телефонів. Уточнюйте наявність, так як трансформатори БВ користуються великою популярністю і в наявності не затримуються.Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)