Провід ПВКВ

Провід термостійкий ПВКВ
У даному розділі сайту розміщено термостійкий провід ПВКВ з різними перерізами та таблицею перерізів та характеристик, натиснувши на перерізи термостійкого проводу ПВКВ у таблиці автоматично перейдете на сторінку з цим перетином проводу. Де купити провід термостійкий ПВКВ? Провід ПВКВ можете замовити на сайті або зв'язатися з менеджером контактних телефонів. Будь-які метражі дроту в наявності та на замовлення.

Проводи ПВКВ призначені для вивідних кінців обмоток температурного класу "Н" (+180°С) електричних машин та апаратів на змінну напругу до 660 В частою до 400 Гц, за відсутності впливу агресивних середовищ та масел.

Елементи конструкції дроту ПВКВ
Струмопровідна жила - мідна підвищеної гнучкості не нижче 4 класу;

Ізоляція - двошарова з кремнійорганічної гуми

Область застосування дроту ПВКВ
Проводи ПВКВ призначені для експлуатації у всіх макрокліматичних районах на суші, крім району з дуже холодним кліматом. Провід витримують не менше 20 циклів вигинів навколо циліндра, що дорівнює двократному діаметру дроту. дроти стійкі до впливу зниженого атмосферного тиску до 1,3х102 Па (1 мм рт.ст.) та підвищеного атмосферного тиску до 29,4х104 Па (3 кгс/кв.см). Провід стійки до дії вібрації та механічних ударів. Провід стійки до дії цвілевих грибів. Провід стійки до впливу лаків та просочувальних складів.

ПВКВ - провід силовий гнучкий для вивідних кінців електричних машин та апаратів на номінальну напругу 380В, 660В та частотою відповідно до 400 та 60 Гц з одно-двошаровою ізоляцією з кремнійорганічної гуми.

Виконується так само з жовто-зеленим та іншим відмітним забарвленням.

Працює без впливу агресивних середовищ та олій.

Робоча температура від -60 до +180°С.

Перетин струмопровідної жили від 0,5 до 185 кв. мм

Провід ПВКВ стійкий до дії синусоїдальної вібрації з діапазоном частот від 1 до 5000 Гц з амплітудою прискорення до 400 м.с-2, жорсткість XIY.

Провід ПВКВ стійкий до впливу акустичних шумів із діапазоном частот від 50 до 10000 Гц при рівні звукового тиску 160 дБ, ступінь жорсткості IY

Провід ПВКВ стійкий до дії механічних ударів багаторазової дії з піковим ударним прискоренням 15000 м.с -2 (150g) при тривалості ударного прискорення 1-5 мс, ступінь жорсткості IY

Провід ПВКВ стійкий до впливу зниженого та підвищеного атмосферного тиску

Провід ПВКВ стійкий до дії відносної вологості повітря 100% при температурі 35 оС

Провід ПВКВ стійкий до дії лаків та просочувальних складів.

Термін служби проводу ПВКВ не менше 8 років з моменту виготовлення (при дотриманні споживачем правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації)Показано з 1 по 12 із 15 (всього сторінок: 2)