Підстанції трансформаторні комплектні - щоглова підстанція КТП

Підстанції трансформаторні комплектні - щоглова підстанція КТП
Вартість підстанції визначається після спілкування з менеджером, так як застосовується індивідуальний підхід до кожного замовлення.

У цьому розділі можна купити трансформаторну підстанцію КТПм з гарантією і повним технічним супроводом. Ціна трансформаторної підстанції вказана приблизна, точну ціну на трансформаторні підстанції можна дізнатися тільки після надання принципової електричної схеми. КТП трансформаторна підстанція за цінами виробника і з доставкою в будь-яке місто.

Підстанції трансформаторні комплектні - мачтовая підстанція КТП
Підстанція КТП має відмінну рису, яка полягає в тому, що установка КТП вже в готовому вигляді надсилається, по блокам або цілком. Досить часто стандартна КТП має три блоки: низької і високої напруги, один силовий трансформатор серії ТМ або герметичний трансформатор ТМГ

Кожна підстанція трансформаторна повинна мати обов'язково систему захисту від замикань і перевантажень, а також шафи обліку. Також додатковим зовнішнім освітленням може бути обладнана трансформаторна підстанція.Від перевантажень і замикання для захисту ліній будуть на вводі встановлені розрядники.

 

Підстанція КТП застосовується для постачання електроенергією промислових об'єктів, населених пунктів і комплексів. Такий вид підстанцій досить поширений, тому як в монтажі, обслуговуванні і експлуатації досить простий.Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)