Новинки

Новини та акції

Дивитися все
КУПИТИ  ТРАНСФОРМАТОР ТМГ
Україна – європейська Держава. Саме тому провідні українські виробники перейшли на випуск масляних трансформаторів ТМГ та масляних трансформаторів ТМ відповідним технічним параметрам європейськи..

Про магазин

Ласкаво просимо в ТД Електрозавод - трансформатори, КТП, кабель, АЗС

Основним напрямком Компанії ТЕК є електротехнічне обладнання. На офіційному сайті компанії Ви зможете знайти весь спектр електрообладнання - це електропровід та кабель, сухі трансформатори і масляні трансформатори, підстанції, а також муфти та обладнання для автозаправних станцій (АЗС). Найширший асортимент контрольно вимірювальних приладів (КВП).

Наша компанія зацікавлена ​​в пошуку закордонних партнерів в країнах СНД для плідної співпраці у сфері поставок електротехнічного обладнання.

Основним вектором поставок є трансформатори силові масляні і сухі, комплектні трансформаторні підстанції КТП, комірки КСО, панелі низьковольтні ЩО.

Компанія ТЕК чесно виконує свої зобов'язання перед партнерами і в обумовлений термін, що є найкращим критерієм для ведення спільної діяльності. Сподіваємося на взаємну відповідальність.

Одним з основних напрямків компанії – це виробництво КТП. Трансформаторна підстанція вельми необхідний і важливий елемент будь-якого будівельного, побутового та житлового об'єкта. Ми є виробниками трансформаторних підстанцій КТП і тому можемо запропонувати розумні ціни і найкоротші терміни виготовлення.

Компанія ТЕК є не тільки офіційним дилером найбільших заводів України і СНД, а й виробником електротехніки та промислового обладнання. Надаємо послуги з ремонту та гарантійного обслуговування електроустаткування.

Переваги роботи з Компанією ТЕК:

  • Доступні ціни, а також програма лояльної цінової політики для постійних клієнтів;
  • Оперативна доставка за рахунок оптимального розташування складів по території України;
  • ТЕК має можливість поставки усього спектр електрообладнання без винятків;
  • Кожен гість сайту має можливість купити трансформатор, підстанцію, кабель, муфти, електродвигун, КВП, насос для дизеля і бензину, а такоеж весь спектр необхідного електротехнічного обладнання на даному сайті або зателефонувавши менеджерам.

Компанія ТЕК – це професійна команда досвідчених менеджерів, які в найкоротші терміни зроблять прорахунок на електрообладнання будь-якої складності і дипломованих електротехніків, які зроблять ремонт будь-якої складності, а також з будь-якого технічного питання дадуть висококваліфіковану БЕЗКОШТОВНУ консультацію.

Трансформатори, трансформаторні підстанції купити в Києві

Необхідним елементом безпечної і надійної роботи системи енергозабезпечення є електрообладнання Київ, яке призначене для роботи з елементами енергозабезпечення. Високої якості роботи можна і не чекати, якщо інструменти для роботи погані, яким би не був у своїй галузі хорошим фахівець. Тому, хороших результатів за допомогою однієї лиш професійності не добитися. Вже не кажучи про такі ситуації, які можуть бути непередбачені і можуть бути пов'язані з браком інструментів або ж обладнання.

У будь-якому випадку купити електротехнічне обладнання Київ є відповідальним завданням. Адже електрика в будинку створює комфорт, тепло і світло. Тому електрика це одна з складових, без якої буде неможливим існування людини.

Електрообладнання в Києві представляє елементарні частини будь-якої електричної схеми, які можуть забезпечити її функціонування вцілому як загальної електричної системи, що була спочатку створена для того щоб виконувати певні завдання. Такі електротехнічні пристрої – це елементи управління, розподілу, захисту і виконання, перемикання і індикації. Тому як саме на їх основі є можливість створити будь-яку електрифікацію і електрообладнання, різного призначення і різної складності.

Не складе ніяких труднощів купити електрообладнання, тому як багато різних найменувань можна знайти в каталогах електротехнічної продукції. Таке обладнання буде необхідно, як для монтажу, так і для того, щоб забезпечити безперебійну і безпечну роботу ліній електропередач. Вся спеціалізована електротехнічна продукція для електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт відповідає високим стандартам якості.

 

Компанія ТЕК
   ENERGY OF LIFE