Новинки

Новини та акції

Дивитися все
Енергосистема подолала зимовий період більш впевнено, ніж очікувалося
Українська енергетична система успішно пройшла зимовий період, навіть ефективніше, ніж очікувалося. Про це заявив голова правління Національної енергетичної компанії "Укренерго" Володимир Ку..
Укргідроенерго" ввело в експлуатацію гідроагрегат потужністю 117 МВт на одній з гідроелектростанцій
Зокрема, фахівці компанії завершили поточний ремонт гідроагрегату із потужністю 117 МВт, зосереджуючись на ремонті робочого ущільнення валу, запірної арматури ущільнення та технологічних трубопроводів..
Україна відновила торгівлю електроенергією із ще однією країною ЄС
23 лютого, згідно з європейськими нормами, Україна та Угорщина відновили взаємну торгівлю електроенергією. За інформацією прес-служби "Укренерго", 22 лютого були проведені перші спільні аукц..
ДТЕК посилює співпрацю з Японією, щоб збільшити підтримку енергетики України
В рамках візиту української делегації на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, яка бере участь у японсько-українській конференції з економічного розвитку та відродження в Токіо, ДТЕК запускає..

Про магазин

Ласкаво просимо в ТД Електрозавод - трансформатори, КТП, кабель, АЗС

Основним напрямком Компанії ТЕК є електротехнічне обладнання. На офіційному сайті компанії Ви зможете знайти весь спектр електрообладнання - це електропровід та кабель, сухі трансформатори і масляні трансформатори, підстанції, а також муфти та обладнання для автозаправних станцій (АЗС). Найширший асортимент контрольно вимірювальних приладів (КВП).

Наша компанія зацікавлена ​​в пошуку закордонних партнерів в країнах СНД для плідної співпраці у сфері поставок електротехнічного обладнання.

Основним вектором поставок є трансформатори силові масляні і сухі, комплектні трансформаторні підстанції КТП, комірки КСО, панелі низьковольтні ЩО.

Компанія ТЕК чесно виконує свої зобов'язання перед партнерами і в обумовлений термін, що є найкращим критерієм для ведення спільної діяльності. Сподіваємося на взаємну відповідальність.

Одним з основних напрямків компанії – це виробництво КТП. Трансформаторна підстанція вельми необхідний і важливий елемент будь-якого будівельного, побутового та житлового об'єкта. Ми є виробниками трансформаторних підстанцій КТП і тому можемо запропонувати розумні ціни і найкоротші терміни виготовлення.

Компанія ТЕК є не тільки офіційним дилером найбільших заводів України і СНД, а й виробником електротехніки та промислового обладнання. Надаємо послуги з ремонту та гарантійного обслуговування електроустаткування.

Переваги роботи з Компанією ТЕК:

  • Доступні ціни, а також програма лояльної цінової політики для постійних клієнтів;
  • Оперативна доставка за рахунок оптимального розташування складів по території України;
  • ТЕК має можливість поставки усього спектр електрообладнання без винятків;
  • Кожен гість сайту має можливість купити трансформатор, підстанцію, кабель, муфти, електродвигун, КВП, насос для дизеля і бензину, а такоеж весь спектр необхідного електротехнічного обладнання на даному сайті або зателефонувавши менеджерам.

Компанія ТЕК – це професійна команда досвідчених менеджерів, які в найкоротші терміни зроблять прорахунок на електрообладнання будь-якої складності і дипломованих електротехніків, які зроблять ремонт будь-якої складності, а також з будь-якого технічного питання дадуть висококваліфіковану БЕЗКОШТОВНУ консультацію.

Трансформатори, трансформаторні підстанції купити в Києві

Необхідним елементом безпечної і надійної роботи системи енергозабезпечення є електрообладнання Київ, яке призначене для роботи з елементами енергозабезпечення. Високої якості роботи можна і не чекати, якщо інструменти для роботи погані, яким би не був у своїй галузі хорошим фахівець. Тому, хороших результатів за допомогою однієї лиш професійності не добитися. Вже не кажучи про такі ситуації, які можуть бути непередбачені і можуть бути пов'язані з браком інструментів або ж обладнання.

У будь-якому випадку купити електротехнічне обладнання Київ є відповідальним завданням. Адже електрика в будинку створює комфорт, тепло і світло. Тому електрика це одна з складових, без якої буде неможливим існування людини.

Електрообладнання в Києві представляє елементарні частини будь-якої електричної схеми, які можуть забезпечити її функціонування вцілому як загальної електричної системи, що була спочатку створена для того щоб виконувати певні завдання. Такі електротехнічні пристрої – це елементи управління, розподілу, захисту і виконання, перемикання і індикації. Тому як саме на їх основі є можливість створити будь-яку електрифікацію і електрообладнання, різного призначення і різної складності.

Не складе ніяких труднощів купити електрообладнання, тому як багато різних найменувань можна знайти в каталогах електротехнічної продукції. Таке обладнання буде необхідно, як для монтажу, так і для того, щоб забезпечити безперебійну і безпечну роботу ліній електропередач. Вся спеціалізована електротехнічна продукція для електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт відповідає високим стандартам якості.

 

Компанія ТЕК
   ENERGY OF LIFE

Відгуки наших клієнтів

Читати всі відгуки
Яна / 28.02.2024
Дуже сподобалося , купляли щітки для електродвигунів. Постачальник все відправив в умовні терміни. Якість гарна. Дякую..
ФОП Антоненко О.М. / 05.02.2024
Хочу висловити свою найщирішу вдячність за високий рівень обслуговування та якість продукції, яку я отримав у вашому магазині. Купував трансформаторну підстанцію КТПС 100, і можу сміливо сказати, що ц..
Андрій Васильович / 18.01.2024
Я дуже задоволений моєю покупкою в вашому магазині! Купував трансформатор ТМГ 25, і можу сміливо сказати, що це був відмінний вибір. Перше, що мене вразило - це висока якість продукту. Трансформатор в..