Резервуари для палива

Резервуари для палива

Ми пропонуємо якісні, виготовлені на високотехнологічному обладнанні та сертифіковані паливні резервуари, які забезпечать необхідний рівень безпеки.

Резервуари для палива можуть бути підземними та наземними, з плоским та конічним днищем, з горловинами та люками. Зовнішня поверхня резервуара покрита бітумно-полімерною мастикою, а внутрішня частина захищена холодною оцинковкою.

Підземні резервуари для палива монтуються на попередньо підготовлену бетонну конструкцію та фіксуються хомутами на анкерах. Щоб до резервуару було доступно, встановлюється металева шахта. Резервуари для АЗС укомплектовані патрубками для роздачі та прийому палива, стропувальними петлями, технічним люком, накладками та хомутами для встановлення та кріплення. Для встановлення під землею застосовуються двостінні резервуари. У таких резервуарах можна заповнити простір між стінками газоподібним азотом, який забезпечить підвищену пожежну безпеку.

Наземний резервуар для палива встановлюється таким чином, що його днище розташовується на поверхні або вище. Такий резервуар має спеціальні металеві опори. Для доступу до резервуару можна встановити металеві сходи з огорожами. Наземні резервуари одностінні виготовляються з листового металу товщиною не менше 4,5мм.

Усі резервуари для палива виготовляються на заводі, де проводяться обов'язкові випробування зварних швів на міцність та герметичність, що гарантує відсутність протікання.Ємність для ПММ 10м3 Київ Купити Ціна

Виробник:ТЕК
Ціну уточнюйте
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)