Мобільний заправний модуль

У даному розділі сайту можна не тільки купити заправний модуль, знайти вичерпну інформацію про міні заправку. Як можна купити міні заправний модуль? Можете замовити його через сайт або зв'язатися з менеджерами по телефонам компанії. Доставка у будь-яке місто, гнучка система оплати. Також Ви можете вибрати та купити мобільний заправний модуль різних характеристик.

Мобільний заправний модуль
У даному розділі сайту можна не тільки купити заправний модуль, а й знайти вичерпну інформацію про міні заправку. Як можна купити міні заправний модуль? Можете замовити його через сайт або зв'язатися з менеджерами по телефонам компанії. Доставка у будь-яке місто, гнучка система оплати. Також Ви можете вибрати та купити мобільний паливний модуль різних характеристик.

Будь-яка пересувна техніка, що потребує частої заправки паливом, така, як навантажувачі, трактори, екскаватори, бульдозери та інша техніка, що вимагає швидкої і простої заправки дизельним паливом при бурінні або вирівнюванні грунту, проведенні польових робіт або демонтажу будівель, кар'єрних або дорожньо-будівельних будь-якому об'єкті може забезпечуватись паливом за допомогою дуже простого рішення.
Пропоновану мобільну АЗС варто придбати хоча б для того, щоб суттєво заощадити кошти та час.
У комплект поставки входять усі необхідні сертифікати про сумісність із дизельним паливом листової сталі, з якої виготовлений резервуар. Відсутність найменших змін хімічних та фізичних властивостей при температурному режимі від -40 до +60°C, висока зносостійкість (якщо порівнювати з аналогічними резервуарами, виготовленими з металу), морозостійкість та відсутність схильності до корозії – все це мобільна АЗС, яку також можна легко транспортувати.
У нашому асортименті також присутні паливний модуль Hi-Tech 60 (60 л/хв) від італійської компанії AdamPumps, Wallstation (12/24В 40 л/хв) та багато інших паливозаправних колонок, доступних до встановлення на даній ємності. До резервуару ці колонки легко прикріплюються за рахунок наявної металевої станини. Обвідний клапан, чотириметровий паливний рукав, сполучна муфта, тримач для пістолета, механічний лічильник обліку контролю палива TechFlow і ручний роздавальний пістолет також входять в комплект.
Наші клієнти підтверджують довговічність, надійність та комфорт використання насоса.


Мобільний паливний модуль

Для польових чи будівельних умов роботи заправляти техніку та транспорт за допомогою мобільного паливного модуля – практично та зручно!
Модуль комплектується 600 і 1000-літровим, що володіє піддоном у металевих ґратах пластиковим резервуаром (єврокуб).
Також можливі до приєднання на основі даного єврокубу:
•    електричний насос для заправки дизелем ДТ техніки та транспорту продуктивністю на 40,60,80,100 літрів/хв. для напруги 12V, 24V або 220V;
•    за бажанням замовника – фільтр тонкого очищення для дизпалива;
•   лічильник для обліку палива;
•    паливороздавальний кран (автомат або механіка);
•    шаровий нижній кран для зливу;
•    напірний паливороздавальний рукав;
•    всмоктувальний рукав – комплектація залежить від бюджету замовника;
•    наливна горловина;
•    за вимогою клієнта можливе встановлення системи контролю відпуску дизпалива за ключами.


Залежно від вибору комплектації паливного обладнання змінюється орієнтовна вартість мобільного паливного модуля.
Польова та стаціонарна заправка дизельних генераторів, сільськогосподарської техніки, катерів та яхт, складської техніки та будь-якої іншої техніки на будівельних майданчиках – це лише частина широкого спектру застосування мобільних паливних заправок.
При цьому сертифікація для використання мобільного паливного модуля не є обов'язковою, а за допомогою крана, навантажувача або рокли цей модуль легко транспортується.Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)