Ізолятори фарфорові опорні армовані

Ізолятори фарфорові опорні армовані


Електричний ізолятор ІО 10 являє собою такий пристрій, який призначений для механічного зв'язку, а також для ізоляції електричної частин пристрою, які знаходяться під різними електричними потенціалами.

Електричні ізолятори можуть класифікуватися за призначенням, а також за умовами експлуатації, за матеріалом виробництва, а також за конструктивним виконанням та технічними характеристиками. Ізолятори опорні призначаються для роботи в приміщеннях, матимуть таку поверхню, як ребриста та гладка поверхня. Для експлуатації на відкритому повітрі будуть стрижневими та штиревими.

Ізолятори прохідні призначаються для роботи в приміщеннях, тому можуть мати струмопровідні шини і бути без струмопровідних шин. Такі ізолятори матимуть нормальну та посилену ізоляцію під час роботи на відкритому повітрі. У негерметичному, а також у герметичному виконанні будуть високовольтні вводи для експлуатації на відкритому повітрі. Для експлуатації на відкритому повітрі призначається і лінійний ізолятор, який, у свою чергу, буде штирьовим, тарілчастим, стрижневим, а також анкерним.

Такий ізолятор, який є захисним – порожнім ізолятором, призначений для того, щоб використовуватися як оболонка захисна для електротехнічного обладнання. Ізолятор такелажний призначений для того, щоб встановлювати його між тросами відтяжок щогл антенних, які працюють на розтягуванні.

Електричний ізолятор шф-20 може бути з фарфору створений, зі скла, а також полімерних матеріалів. Такі ізолятори, які є фарфоровими, глазур'ю покриваються для того, щоб покращити ізолюючі властивості.

Опорні фарфорові ізолятори призначені для того, щоб кріпити струмопровідні частини в апаратах електричних, комплектних розподільчих пристроїв. Конструкція представляється у вигляді деталі з ізоляційного матеріалу, який має циліндричну або конічну форму, всередині якого є арматура металева з отвором різьбовим для того щоб кріпити шини і здійснювати монтаж ізолятора.

Прохідні ізолятори призначені для того, щоб проводити елементи струмопровідні через стінку, інший електричний потенціал має. Такий ізолятор з струмопроводом має елемент струмопровідний, механічно з'єднаний з ізоляційною частиною.Показано з 1 по 12 із 36 (всього сторінок: 3)