Однофазні трансформатори ОМП, ОМ, ОМС

Однофазні трансформатори ОМП, ОМ, ОМС

Вартість трансформатора ОМ визначається після спілкування з менеджером, так як застосовується індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Трансформатор ОМ є одним з найпоширеніших і запитуємо. Компанія ТЕК багато років на ринку електротехнічної продукції, співпрацюємо з найбільшими заводами-виробниками і є офіційним представником виробників електротехніки. Завдяки такому досвіду роботи ми пропонуємо купити трансформатор ОМ, ОМП, ОМС за найкращими цінами та здійснити поставку в найстисліші терміни.

ТЕК має на даний момент склади стратегічно розташовані по всій території таким чином, що кожен регіон зможе отримати своє замовлення в найкоротший час. Трансформатор ОМ можливий в різних потужностях. Тому для більш точного прорахунку і замовлення радимо звернеться до менеджерів компанії для уточнення заявки.

Даному розділі кожен гість сайту зможе ознайомитися з асортиментом трансформаторів ОМ, ОМП, ОМС. У розділі представлена ​​таблиця, для зручності вивчення розділу, в ній представлені основні характеристики трансформаторів ОМ, ОМП і ОМС. Необхідно купити трансформатор - не втрачайте часу, телефонуйте і ставте Ваші запитання. Немає необхідності шукати, менеджера компанії ТЕК розкажуть все що Вам необхідно і запропонують відмінну продукцію за цікавими цінами.Однофазний ОМП-0,63 кВА 10/0,23 и 6/0,23

Виробник:ТЕК
Ціну уточнюйте

Однофазний ОМП-1,25 кВА 10/0,23 и 6/0,23

Виробник:ТЕК
Ціну уточнюйте

Однофазний ОМП-2,5 кВА 10/0,23 и 6/0,23

Виробник:ТЕК
Ціну уточнюйте

Однофазний ОМП-4 кВА 10/0,23 и 6/0,23

Виробник:ТЕК
Ціну уточнюйте

Однофазний ОМП-6 кВА 10/0,23 и 6/0,23

Виробник:ТЕК
Ціну уточнюйте

Однофазний ОМП-10 кВА 10/0,23 и 6/0,23

Виробник:ТЕК
Ціну уточнюйте
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)