Трансформатори масляні ТМ

Вартість трансформатора ТМ визначається після спілкування з менеджером, так як застосовується індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Трансформатор ТМ масляний понижуючий призначений для зниження і розподілу напруги. Залежно від потужності трансформатора використовується на різних об'єктах. Силовий масляний трансформатор серії ТМ є універсальним трансформатором з можливістю установки практично на всіх об'єктах з верхнім виводом ізоляторів і допустимими вимог по техніці пожежної безпеки.

Якщо є необхідність терміново і за ціною від виробника купити трансформатор для виробничих або будівельних об'єктів, то понижуючий трансформатор ТМ прекрасно підійде для цієї мети. Задається питанням де купити трансформатор, а також розміщуєте оголошення в газетах куплю трансформатор? Невже є стільки вільного часу що так марно його витрачати? Зателефонуйте менеджерам компанії ТЕК і Ви отримаєте вичерпну консультацію, а також зможете замовити і купити трансформатори силові будь-якої потужності як новий так і трансформатор БО.Показано з 1 по 12 із 15 (всього сторінок: 2)