Трансформатори силові масляні серії ТМ гарантія від 36 місяців

Масляні трансформатори серії ТМ

З ціною силового трансформатора Ви можете ознайомитисьу  менеджера, так як ціна змінюється від потужності та кількості заявлених трансформаторів.

 

У цьому розділі Ви можете дізнатись, які бувають Силові масляні Трансформатори серії ТМ із номінальним навантаженням 6 і 10кВ. На всіх нових трансформаторах пропонуються паспорти, протоколи випробувань та гарантія від 36 місяців до 60 місяців.

 

Де купити трансформатор ТМ, щоб він був новим, надійним і розробленим відповідно до технічного регламенту, при правильній експлуатації та своєчасному обслуговуванні? Сучасні масляні трансформатори ТМ відрізняються вдосконаленими технічними показниками при зменшенні габаритних розмірів. Це дає можливість зменшити розміри Комплектних трансформаторних підстанцій, які скорочено мають назву КТП, що означає, що при виробництві трансформаторних підстанцій використовується менше матеріалів при збереженні всіх норм. Силові трансформатори ТМ отримали свою абревіатуру від скороченого ТРАНСФОРМАТОР МАСЛЯНИЙ. Трансформатори ТМ охолоджуються за рахунок масла.

Ще задаєшся питанням де купити трансформатор силовой? Або розміщуйте оголошення куплю трансформатор, не перевіряйте час - зробіть замовлення на трансформатори, зателефонувавши через контакти Інтернет-сайту elektro-zavod.com.ua та купите трансформатор ТМ за ціною від виробника.

Масляні трансформатори ТМ потрібни на виробництві, де вимагається велика кількість електроенергії. Високотехнологічні пристрої - це сучасні масляні силові трансформатори, що працюють досить просто.Показано з 1 по 12 із 15 (всього сторінок: 2)