Знижки постійним клієнтам
- Бренд:
- Модель:ТМ-00006
- 10
Купити масляний трансформатор ТМ-100, силовий трансформатор 100кВА
З технічних питань і для замовлення телефонуйте: 067-401-77-80
Трансформатор масляний силовий понижуючий трифазний ТМ
Купити Силовий масляний трансформатор ТМ 100 двохобмоточний
Виробництво масляних трифазних трансформаторів номінальної потужності 100кВА.
Якщо ми хочемо зменшити втрати при транспортуванні електроенергії на різні відстані, потрібно скористатися методом трансформації, суть якого полягає в перетворенні конкретних характеристик змінного струму і амплітуди напруги. По суті генератор виробляє електрику, далі воно по дротах направляється в трансформаторну підстанцію, звідки через підвищення амплітуди напруги з'являється струм, який розподіляється за рештою пунктів. Інша КТП - є тупиковою, вона доставляє вироблену енергію клієнтам. Кількість додаткових підстанцій безпосередньо залежить від проміжку між головним генератором і останнім клієнтом, потужності генератора, а також розвилки силових ліній. Силові трансформатори (СТ) -спеціалізовані електротехнічні прилади, які використовуються для трансформації і передачі струму, вони повинні бути на будь-який підстанції.
Масляні трансформатори (ТМ)
Трансформатор серії ТМ- електротехнічний пристрій, де для охолодження активної частини трансформатора під час роботи використовують масло, найчастіше марки Т-1500. Потужність трансформаторів коливається від 25кВА до 4000 кВа на номінальну напругу первинної обмотки 6-10 кВ і на номінальну напругу вторинної обмотки 0,4-0,23 кВ.
Схема і група з'єднання обмоток У / Ун-0 або Д / Ун-11.
Масляний трансформатор застосовується для побутових потреб. Його можна розміщувати як всередині КТП так і зовні на відкритих майданчиках або стовпових підстанціях. Також в масляних трансформаторах використовуються гофровані баки або радіатори, які збільшують охлаждаемую поверхню.
Активна частина трансформатора побудована з магнітопроводу, зробленого з холоднокатаної електротехнічної сталі вищого сорту. Для перемикання напруги використовують високовольтні перемикачі ПБЗ (перемикання без збудження). У конструкції присутній розширювальний бак, з масловказівника для перевірки рівня масла в трансформаторі. Силові масляні трансформатори повинні працювати по номінальній потужності, бажано давати навантаження відсотків на 90, що б трансформатор ТМ довше служив. Перевантаження масляного трансформатора припустима недовгий час і до десяти відсотків. Тривалий час перевантаження трансформатора веде до його передчасного зносу і виходу з ладу. Стандартний термін служби масляних трансформаторів 25 років, але багато підприємств підтримуючи трансформатори в середніх показниках навантаження і регулярно проводячи ревізійні роботи, як заміна ущільнювачів, підтяжки сполук, очищення сполук і долив масла, проводячи регламентні роботи використовують масляні силові трансформатори більше 30-40 років. Трансформатори серії ТМ найчастіше на великих і середніх підприємствах використовуються ТМ 630 або ТМ 1000, ТМ 1600. Рідше ТМ 2500 або ТМ 4000. Коли підприємства знижують енергетичне навантаження при зменшенні обсягу виробництва або скорочення потреби обсягів споживання роблять заміну потужних силових трансформаторів на менші потужності . Наприклад, трансформатор ТМ 1000 змінюють на трансформатор ТМ 630 для зменшення потужності споживання, а також зменшення плати за втрати холостого ходу трансформатора. Трансформатори ТМ 630 можуть замінювати на трансформатори аналогічної серії і групи з'єднання ТМ 400 або ТМ 250 c дотриманням первинного і вторинного напруги. Наприклад Заміна трансформатора ТМ 1000-10-0,4 Д-Ун-11 виробляється на ТМ 630 10-0,4 Д-Ун-11 або ТМ 250 10-0,4 Д-Ун-11. За тією ж схемою відбувається заміна вийшовших з ладу трансформаторів на аналогічні. Притому можна міняти горілій трансформатор на новий того ж номіналу чи на бв трансформатор після ревізії з гарантією. Притому якщо заміна відбувається на бв трансформатор, то бажано брати трансформатор того ж заводу виробника, так як деякі габаритні розміри трансформатора можуть відрізнятися, що може привести до складності монтажу в КТП.
Потужність, кВА |
Втрати холостого ходу, Вт/ короткого замикання, Вт У/УН-0 |
Втрати короткого замикання, Вт Д/УН-11 |
Напруга короткого замикання, % |
Маса масла, кг/ Маса, кг |
100 |
290/1970 |
2200 |
4,5 |
125/525 |