603 000 ₴
Є в наявності
Доступні ціни

Знижки постійним клієнтам

Швидка доставка

Склади по всій Україні

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

Трансформатор ТМГ 630 кВА   "ЕКОДИЗАЙН"

Знайомство з трансформатором ТМГ 630 кВА "EcoDesign".

Трансформатор ТМГ 630 кВа 10кВ (6кВ) - 0,4 кВ серії "Екодизайн" виробляють відповідно до технічного регламенту ЄС.

Трансформатор ТМГ 630 кВА «EcoDesign» є свідченням інноваційної техніки та відданості екологічності. Розроблений відповідно до суворих стандартів технічних норм Європейського Союзу, цей трансформатор є не просто частиною обладнання, а значним кроком до екологічно чистих рішень розподілу електроенергії. Його унікальні характеристики та відповідність критеріям "EcoDesign" роблять його незамінним інструментом для сучасних інфраструктурних проектів, обіцяючи ефективність і надійність.


Серія «EcoDesign» розроблена до досконалості, включає в себе високоякісну систему охолодження масла в міцній прямокутній рамі. Конструкція гофрованого резервуару призначена не лише для естетики; він відіграє вирішальну роль у підвищенні ефективності охолодження, тим самим подовжуючи термін служби трансформатора.

Трансформатор масляний ТМГ має прямокутну форму, обмотки знаходяться в гофрованому баку, для охолодження обмоток використовується трансформаторне масло. Трансформатори ТМГ роблять з верхніми вводами та виводами, без розширювального бака. Для рівня масла використовується маслоуказатель поплавкового типу. на верхній кришці знаходиться перемикач ПБЗ. Для втановлення та переміщення використовують гаки в верхній частині трансформатора. Трансформатори ТМГ630 "Екодизайн" відрізняються від трансформаторів ТМГ630 зі стандартними втратами технічними параметрами та габаритами. Трансформатори призначені для прийому електроенергії по стороні ВН 10000В або 6000В та трансформації в 380В. Встановлюються в трансформаторних підстанціях  КТП до 1000кВА, а також в трансформаторних підстанціях міського типу КТПММ 630кВа. Для консультації та прорахування вартості трансформатора ТМГ 630кВА телефонуйте 0674017780 або пишіть на пошту 2219887@gmail.com

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ТМГ 630кВА "ECODESIGN"

transformator tmg 630 ecodesign

 

 

 

Рекомендовані товари