Ціну уточнюйте
Є в наявності
Доступні ціни

Знижки постійним клієнтам

Швидка доставка

Склади по всій Україні

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

ППСРВМ 10.0 силовий кабель для рухомого складу

Структура:

1.    Жила — багатодротяна, мідна, круглої форми.

2.    Роздільний шар — допускається накладання поліетилентерефталатної плівки по жилах проводів.

3.    Ізоляція — з ізоляційної гуми.

4.    Роздільний шар — ізольовані жили перетином понад 10 мм2, призначені для приєднання до рухомих струмоприймачів, поверх ізоляції мають сепаратор із неелектропровідної прогумованої тканинної стрічки або поліетилентерефталатної плівки.

5. Оболочка - з холодостійкого ПВХ пластикату.

Застосування:

Кабель використовують для зовнішнього та внутрішнього з'єднання рухомого рейкового транспорту, тролейбусів і тепловозів на напругу 660,1500,3000,4000В змінного струму з частотою до 400Кц. Також можливе використання дроту для монтажу при обмежених переміщеннях, фіксованого монтажу, приєднання до рухомих струмоприймачів при дії мастил та диз. палива.

Характеристика:

Провід стійкий до вібрацій, ударів, вигинів та вигинів з одночасним закручуванням, до вертикальних коливань. Призначений для експлуатації на відкритому повітрі та всередині транспортного засобу, в районах з помірним та тропічним кліматом. Стійкий до динамічного впливу пилу, води, озону, випадання інею. Експлуатація в температурному режимі від -50 до +60°С, не допускається вплив прямих сонячних променів. Чи не поширюють горіння. Монтаж дроту проводиться за температури не менше -15 °С. Радіус вигину при монтажі 3 діаметри, при експлуатації не менше 5 діаметрів. Тривале допустима температура на жилах не менше +65 ° С. Термін служби при підключенні до рухомих струмоприймачів не менше 6 років, для решти не менше 12 років.

Рекомендовані товари