Ціну уточнюйте
Є в наявності
Доступні ціни

Знижки постійним клієнтам

Швидка доставка

Склади по всій Україні

100% гарантія

Всі наші товари сертифіковані

Конденсаторна установка ККУ-0,4-100/4-10-21 У3

Конденсаторні установки
Область застосування та визначення
Є різні конденсаторні установки, які призначені для компенсації реактивної потужності різноманітних електроустановок та контролю напруги. Конденсаторні установки – це спеціальні установки, які складаються з конденсатора, який у свою чергу ставитиметься до допоміжного електроустаткування та ошиновок. Практично всі конденсаторні установки складаються з кількох конденсаторних батарей або одного спеціально встановленого одиничного конденсатора. Всі ці елементи приєднані до встановлення та мережі через комутаційні апарати.

Є багато різноманітних схем, які призначені для включення та відключення конденсаторів. Саме через ці схеми та окремий апарат можуть бути підключені конденсаторні установки. Також їх можна підключати через асинхронний електродвигун, електроприймач або препарат загального призначення з силовим трансформатором.

Якщо конденсаторна напруга вище 10кВ, необхідно збирати схему з однофазних конденсаторів, які з'єднуються за допомогою паралельно – послідовного з'єднання. Перед тим, як розпочати таке підключення, необхідно вибрати допустиму кількість послідовних рядів конденсаторів, за допомогою яких навіть у нормальних режимах не буде перевищуватися струмове навантаження конденсатора. Є спеціальне номінальне значення, за яким видно, що якщо відключився або перегорів один із запобіжників напруги, то всі конденсатори, що залишилися, не повинні перевищувати 110% всього номінального значення.

Якщо йдеться про конденсаторні батареї, то якщо у них напруга 10кВ і нижче, то їх необхідно збирати зі спеціальних конденсаторів з номінальною напругою, яка дорівнює номінальній напрузі всієї мережі. Під час усієї цієї роботи слід звертати увагу на тривалу роботу одиничних конденсаторів, а вона не повинна перевищувати напруги більше 110% номінальної.

Найкраще поодинокі конденсатори застосовувати для конденсаторних батарей, які мають вбудований розрядний резистор. Звичайно можна зробити установку конденсатора без вбудованого розрядного резистора, але для того, щоб вся ця конденсаторна установка працювала, необхідно щоб до висновків постійно було підключено розрядний пристрій.

Як розрядні пристрої можуть використовуватися:

1.Пристрої з активно-індуктивним опором або трансформатори напруги вище 1кВ
2.Пристрої з активно-індуктивним опором або трансформатори напруги до 1кВ
Захист
Кожна конденсаторна установка повинна мати захист від підвищеної напруги, яка зможе відключати батарею під час підвищення напруги. Після того, як установка вимкнулась повторне включення можна відтворювати після повного зниження напруги в мережі, і не раніше ніж через 5 хвилин знову ввімкнути установку.

На всіх конденсаторних батареях є дві або більше паралельних гілок, на які рекомендується встановлювати захист. Такий захист має спрацьовувати під час порушення рівності струмів гілок.

При виборі схеми електричних з'єднань батарей та запобіжників потрібно звертати увагу на багато нюансів. Наприклад, така схема не повинна після включення призвести до пошкодження ізоляції окремих конденсаторів або руйнування корпусу в цілому. Весь захист повинен забезпечувати повну надійність та якість, і миттєве відключення при найбільших та найменших показаннях струму КЗ у певній точці мережі.

Усі зовнішні запобіжники повинні мати спеціальні покажчики їхнього перегорання. Також захист повинен бути обраний відповідно до навколишньої атмосфери, щоб, наприклад, у разі грозових перенапруг він відключав установку і так далі.

Встановлення конденсаторів
Вся конструкція конденсаторної установки має повністю відповідати умовам довкілля. Також такі пристрої повинні мати загальну масу більше 600 кг. Необхідно встановлювати в окремому приміщенні та не забувати про всі правила вогнестійкості.

Якщо конденсаторна установка буде стояти всередині приміщення, необхідно зробити додаткові сітчасті огородження або захисні кожухи. Щоб не було витікання синтетичної рідини кабельними каналами, потрібно зробити спеціальні запобіжні пристрої з герметичного корпусу, які забезпечать повний захист конденсаторної установки.

Вся конструкція, на які встановлюватимуться конденсатори, повинна бути виконана з вогнетривкого матеріалу, а під час кріплення враховувати абсолютно всі можливості теплового розширення. На всі конденсаторні установки повинні призначатися спеціальні заземлені металеві несучі конструкції, які зможуть перебувати під напругою під час роботи установки.

конденсаторна установка принцип роботи

конденсаторна установка купити

конденсаторна установка підключення

конденсаторна установка квар

конденсаторна установка для дому

конденсаторна установка 0,4 кв

конденсаторна установка призначення

конденсаторна установка виробник
 

Рекомендовані товари