В рамках візиту української делегації на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, яка бере участь у японсько-українській конференції з економічного розвитку та відродження в Токіо, ДТЕК запускає ініціативу по залученню інвестицій в Україну для підтримки енергетичного сектору в умовах війни.

Під час візиту передбачається підписання меморандуму про взаєморозуміння між ДТЕК та GSX, світовим експертом із безпеки, для проведення комплексної оцінки вразливостей за допомогою ІТ-компанії Modus X, яка входить до складу ДТЕК.

"Уряд Японії та японський бізнес вже понад десять років віддано підтримують українські компанії, такі як ДТЕК. Я щиро вдячний за дух партнерства, який ми відчули під час нашого візиту до Токіо, і переконаний, що ця конференція впише нову главу в історію співпраці між Японією та Україною. Зараз, більше ніж будь-коли, ми потребуємо підтримки Японії в наших зусиллях перемогти агресора", - зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Наголошується, що Японія є одним з найсильніших союзників України і вона має цінний досвід з відновлення інфраструктури, зокрема після природних катастроф.

Окрім заходів в рамках візиту делегації, заплановано зустрічі представників ДТЕК із низкою японських компаній. Серед них – Японський банк міжнародного співробітництва (JBIC), державне експортно-кредитне агентство Японії (Nippon Export and Investment Insurance), Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA), компанія з виробництва електроенергії JERA, багатонаціональні торгові конгломерати ITOCHU та Marubeni, інжинірингова компанія Nippon Koei та міжнародний банк Nomura.

ДТЕК також розпочав діалог із Mitsubishi Heavy Industries, Mitsubishi Corporation, Hitachi та Sumitomo Corporation.

Раніше повідомлялось, що ДТЕК став партнером компанії Check Point, яка є лідером у світі кібербезпекових рішень для бізнесу.

Стаття взята з UNIAN