В цьому розділі команда ТЕК постаралася зібрати для Всс найпопулярніші статті по продукції, де можна отримати корисні поради
ТРАНСФОРМАТОРИ МАСЛЯНІ ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС

ТРАНСФОРМАТОРИ МАСЛЯНІ ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС

Масляні трансформатори: надійність і ефективність енергетичних систем Вступ Масляні трансформатори є невід'ємною частиною сучасних енергетичних систем, забезпечуючи ефективну трансформацію та розподіл електроенергії.  Завдяки своїм унікальним характеристикам, вони&nb..

КУПИТИ  ТРАНСФОРМАТОР ТМГ

КУПИТИ ТРАНСФОРМАТОР ТМГ

Україна – європейська Держава. Саме тому провідні українські виробники перейшли на випуск масляних трансформаторів ТМГ та масляних трансформаторів ТМ відповідним технічним параметрам європейських стандартів. Такі трансформатори мають нижчі втрати холостого ходу та короткого замикання. Тобто трансформатори є більш економічними для експлуатації, а тому менше вимагають фінансових витрат. Однак ..

ЯКІ БУВАЮТЬ ТРАНСФОРМАТОРИ

ЯКІ БУВАЮТЬ ТРАНСФОРМАТОРИ

Які бувають трансформатори? Силові трансформатори перетворять змінний струм однієї напруги в змінний струм іншої напруги для живлення електроенергією споживачів. Залежно від призначення вони можуть бути підвищують або знижують. У розподільних мережах застосовують, як правило, трифазні двохобмотувальні знижують трансформатори, що перетворюють напругу 6 і 10 кВ в напругу 0,4 кВ. Вимірювальні т..

ХАРАКТЕРНІ НЕСПРАВНОСТІ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

ХАРАКТЕРНІ НЕСПРАВНОСТІ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

ХАРАКТЕРНІ НЕСПРАВНОСТІ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Іскріння щіток Іскріння щіток можливо по безлічі причин. Основні це електромагнітні (електромагнітне іскріння) і механічні (механічне іскріння). Механічні причини зовсім не залежать від навантаження. Іскріння щіток змінюється при зміні тиску на щітки або зниженні окружної швидкості. Іскри зеленого кольору і по всій ширині щітки,..

УСТАНОВКИ КОМПЕНСАЦІЇ реактивної потужності

УСТАНОВКИ КОМПЕНСАЦІЇ реактивної потужності

УСТАНОВКИ КОМПЕНСАЦІЇ реактивної потужності В даний час енергозбереження є однією з найважливіших задач. Для зменшення втрат електроенергії необхідно зниження реактивної потужності (збільшення cosφ), а отже застосування пристроїв компенсації реактивної потужності, інакше втрати можуть бути від 10 до 50% від середнього споживання. Відомо, що реактивна потужність призводить до зниження якос..

ТРАНСФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

ТРАНСФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

ТРАНСФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ При виборі типу трансформаторної підстанції в системах електропостачання необхідно враховувати безліч чинників. Грамотний підхід до справи дозволить уникнути неприємностей при експлуатації трансформаторних підстанцій. У кожному конкретному випадку необхідно враховувати реальні умови експлуатації обладнання, що забезпечить більш повне відоб..

ТРАНСФОРМАТОРИ. ТИПИ ТРАНСФОРМАТОРІВ, ОПИС І КЛАСИФІКАЦІЯ

ТРАНСФОРМАТОРИ. ТИПИ ТРАНСФОРМАТОРІВ, ОПИС І КЛАСИФІКАЦІЯ

ТРАНСФОРМАТОРИ. ТИПИ ТРАНСФОРМАТОРІВ, ОПИС І КЛАСИФІКАЦІЯ Електричним трансформатором називають пристрій, який застосовується в мережі змінного струму для зміни величини напруги. Принцип його роботи грунтується на явищі електромагнітної індукції. Коли первинну обмотку підключають до джерела, який виробляє змінний струм, в обмотці відбувається генерація магнітного поля, яке вражає поява ЕРС у вт..

ТРАКТУВАННЯ ІНДЕКСУ ЗАХИСТУ АБО "IP" І КЛІМАТИЧНОГО ВИКОНАННЯ

ТРАКТУВАННЯ ІНДЕКСУ ЗАХИСТУ АБО "IP" І КЛІМАТИЧНОГО ВИКОНАННЯ

ТРАКТУВАННЯ ІНДЕКСУ ЗАХИСТУ АБО "IP" І КЛІМАТИЧНОГО ВИКОНАННЯ Вибираючи пристрій і місце визначення його установки необхідно, щоб умов, в яких дане обладнання буде експлуатуватися, відповідала ступінь захисту обладнання. Кожен автоматичний прилад повинен забезпечувати: • електробезпека всіх, хто використовує його; • захист автоматики приладу від зовнішнього впливу. ..

НОМІНАЛЬНІ ДАНІ ТРАНСФОРМАТОРА

НОМІНАЛЬНІ ДАНІ ТРАНСФОРМАТОРА

Номінальні дані трансформатора Корисна потужність, на яку розрахований трансформатор за умовами нагрівання, т. Е. Потужність його вторинної обмотки при повній (номінальною) навантаженні називається номінальною потужністю трансформатора. Ця потужність виражається в одиницях повної потужності - в вольт-ампер (ВА) або кіловольт-амперах (кВА). У ватах або кіловатах виражається активна потужність тр..

МОДЕРНИЗАЦИЯ КСО И КРУ

МОДЕРНИЗАЦИЯ КСО И КРУ

МОДЕРНІЗАЦІЯ КСВ І КРУ Зараз в країнах СНД і в Україні використовується велика кількість відносно старих розподільних пристроїв (КРУ і КСО) 80, 90-х років випуску, досить працездатних, але які укомплектовані комутаційними апаратами, що мають ресурс або вже відпрацьований, або близьке до завершення. Модернізація КРУ і КСО полягає в заміні відпрацювали свій ресурс старих і відслужили комутаційних..

МОДЕРНІЗАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ПІДСТАНЦІЙ

МОДЕРНІЗАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ПІДСТАНЦІЙ

МОДЕРНІЗАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ПІДСТАНЦІЙ Модернізація підстанцій і мереж стала актуальною в наші дні, так як на багатьох підстанціях обладнання встановлювалося 25-30 років тому, і його ресурс вироблений на 100%. Продовжує воно працювати тільки тому що було виготовлено відповідно до ГОСТу з багаторазовим запасом по міцності. Високовольтні вимикачі вичерпали свій комутаційний ресурс. Запасних частин..

КТП ТРАНСФОРМАТОРНА ПІДСТАНЦІЯ

КТП ТРАНСФОРМАТОРНА ПІДСТАНЦІЯ

Що таке КТП, визначення КТП (комплектна трансформаторна підстанція), які бувають КТП. Комплектні трансформаторні підстанції (КТП) використовуються для зниження напруги при передачі струму з високовольтної лінії в побутові мережі (споживачам). Такі підстанції дають можливість приймати електроенергію трифазного струму змінної частоти в 50 Гц і величиною напруги в 6 кВ або 10 кВ для подальшого його ..

Показано з 1 по 12 із 17 (всього сторінок: 2)