В цьому розділі команда ТЕК постаралася зібрати для Всс найпопулярніші статті по продукції, де можна отримати корисні поради
ЩО ТАКЕ ЕКОДИЗАЙН, ТРАНСФОРМАТОРИ ТМГ ЕКОДИЗАЙН

ЩО ТАКЕ ЕКОДИЗАЙН, ТРАНСФОРМАТОРИ ТМГ ЕКОДИЗАЙН

Трансформатори ТМГ Екодізайн Згідно постанови Кабінету Міністрів України №152 від 27.02.19 року був затверджений новий технічний регламент до вимог "Екодизайн" для силових трансформаторів до 3150 кВА і напругою не більше 24кВ. Цей регламент розроблено на підставі Регламенту Комісії ЕС№548 / 2014 від 21.05.2014 року, який доповнює Директиви 2009/125 / ЄС Європейського Парламенту. Введе..

ЯКІ БУВАЮТЬ ТРАНСФОРМАТОРИ

ЯКІ БУВАЮТЬ ТРАНСФОРМАТОРИ

Які бувають трансформатори? Силові трансформатори перетворять змінний струм однієї напруги в змінний струм іншої напруги для живлення електроенергією споживачів. Залежно від призначення вони можуть бути підвищують або знижують. У розподільних мережах застосовують, як правило, трифазні двохобмотувальні знижують трансформатори, що перетворюють напругу 6 і 10 кВ в напругу 0,4 кВ. Вимірювальні т..

ХАРАКТЕРНІ НЕСПРАВНОСТІ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

ХАРАКТЕРНІ НЕСПРАВНОСТІ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

ХАРАКТЕРНІ НЕСПРАВНОСТІ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Іскріння щіток Іскріння щіток можливо по безлічі причин. Основні це електромагнітні (електромагнітне іскріння) і механічні (механічне іскріння). Механічні причини зовсім не залежать від навантаження. Іскріння щіток змінюється при зміні тиску на щітки або зниженні окружної швидкості. Іскри зеленого кольору і по всій ширині щітки,..

УСТАНОВКИ КОМПЕНСАЦІЇ реактивної потужності

УСТАНОВКИ КОМПЕНСАЦІЇ реактивної потужності

УСТАНОВКИ КОМПЕНСАЦІЇ реактивної потужності В даний час енергозбереження є однією з найважливіших задач. Для зменшення втрат електроенергії необхідно зниження реактивної потужності (збільшення cosφ), а отже застосування пристроїв компенсації реактивної потужності, інакше втрати можуть бути від 10 до 50% від середнього споживання. Відомо, що реактивна потужність призводить до зниження якос..

ТРАНСФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

ТРАНСФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

ТРАНСФОРМАТОРНІ ПІДСТАНЦІЇ В СИСТЕМАХ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ При виборі типу трансформаторної підстанції в системах електропостачання необхідно враховувати безліч чинників. Грамотний підхід до справи дозволить уникнути неприємностей при експлуатації трансформаторних підстанцій. У кожному конкретному випадку необхідно враховувати реальні умови експлуатації обладнання, що забезпечить більш повне відоб..

ТРАНСФОРМАТОРИ. ТИПИ ТРАНСФОРМАТОРІВ, ОПИС І КЛАСИФІКАЦІЯ

ТРАНСФОРМАТОРИ. ТИПИ ТРАНСФОРМАТОРІВ, ОПИС І КЛАСИФІКАЦІЯ

ТРАНСФОРМАТОРИ. ТИПИ ТРАНСФОРМАТОРІВ, ОПИС І КЛАСИФІКАЦІЯ Електричним трансформатором називають пристрій, який застосовується в мережі змінного струму для зміни величини напруги. Принцип його роботи грунтується на явищі електромагнітної індукції. Коли первинну обмотку підключають до джерела, який виробляє змінний струм, в обмотці відбувається генерація магнітного поля, яке вражає поява ЕРС у вт..

ТРАКТУВАННЯ ІНДЕКСУ ЗАХИСТУ АБО "IP" І КЛІМАТИЧНОГО ВИКОНАННЯ

ТРАКТУВАННЯ ІНДЕКСУ ЗАХИСТУ АБО "IP" І КЛІМАТИЧНОГО ВИКОНАННЯ

ТРАКТУВАННЯ ІНДЕКСУ ЗАХИСТУ АБО "IP" І КЛІМАТИЧНОГО ВИКОНАННЯ Вибираючи пристрій і місце визначення його установки необхідно, щоб умов, в яких дане обладнання буде експлуатуватися, відповідала ступінь захисту обладнання. Кожен автоматичний прилад повинен забезпечувати: • електробезпека всіх, хто використовує його; • захист автоматики приладу від зовнішнього впливу. ..

НОМІНАЛЬНІ ДАНІ ТРАНСФОРМАТОРА

НОМІНАЛЬНІ ДАНІ ТРАНСФОРМАТОРА

Номінальні дані трансформатора Корисна потужність, на яку розрахований трансформатор за умовами нагрівання, т. Е. Потужність його вторинної обмотки при повній (номінальною) навантаженні називається номінальною потужністю трансформатора. Ця потужність виражається в одиницях повної потужності - в вольт-ампер (ВА) або кіловольт-амперах (кВА). У ватах або кіловатах виражається активна потужність тр..

МОДЕРНИЗАЦИЯ КСО И КРУ

МОДЕРНИЗАЦИЯ КСО И КРУ

МОДЕРНІЗАЦІЯ КСВ І КРУ Зараз в країнах СНД і в Україні використовується велика кількість відносно старих розподільних пристроїв (КРУ і КСО) 80, 90-х років випуску, досить працездатних, але які укомплектовані комутаційними апаратами, що мають ресурс або вже відпрацьований, або близьке до завершення. Модернізація КРУ і КСО полягає в заміні відпрацювали свій ресурс старих і відслужили комутаційних..

МОДЕРНІЗАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ПІДСТАНЦІЙ

МОДЕРНІЗАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ПІДСТАНЦІЙ

МОДЕРНІЗАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ПІДСТАНЦІЙ Модернізація підстанцій і мереж стала актуальною в наші дні, так як на багатьох підстанціях обладнання встановлювалося 25-30 років тому, і його ресурс вироблений на 100%. Продовжує воно працювати тільки тому що було виготовлено відповідно до ГОСТу з багаторазовим запасом по міцності. Високовольтні вимикачі вичерпали свій комутаційний ресурс. Запасних частин..

КТП ТРАНСФОРМАТОРНА ПІДСТАНЦІЯ

КТП ТРАНСФОРМАТОРНА ПІДСТАНЦІЯ

Що таке КТП, визначення КТП (комплектна трансформаторна підстанція), які бувають КТП. Комплектні трансформаторні підстанції (КТП) використовуються для зниження напруги при передачі струму з високовольтної лінії в побутові мережі (споживачам). Такі підстанції дають можливість приймати електроенергію трифазного струму змінної частоти в 50 Гц і величиною напруги в 6 кВ або 10 кВ для подальшого його ..

ЗАСТОСУВАННЯ конденсаторні установки

ЗАСТОСУВАННЯ конденсаторні установки

ЗАСТОСУВАННЯ конденсаторні установки Застосування автоматичних конденсаторних установок КРМ або конденсаторна установка ККУ дозволяє знизити споживаний з мережі струм (на 30-50% в залежності від діючого значення cos (φ)), практично звести до нуля оплату за реактивну енергію, значно збільшити пропускну здатність розподільчої мережі (нарощування споживаної потужності підприємства без реконстр..

Показано з 1 по 12 із 16 (всього сторінок: 2)