Кабель високовольтний ААБЛ

Кабель високовольтний ААБЛ
У даному розділі сайту розміщено високовольтний кабель ААБЛ з різними перерізами та таблицею перерізів та характеристик, натиснувши на перерізи кабелю ААБЛ у таблиці автоматично перейдете на сторінку з цим перерізом кабелю. Де придбати кабель ААБЛ? Високовольтний кабель ААБЛ можете замовити на сайті або зв'язатися з менеджером контактних телефонів. Будь-які метражі кабелю в наявності та на замовлення.

Високовольтні кабелі - кабель ААБл, ААшВ, АПВП, ВВГ, АВВГ
Кабель ААБл призначений для того, щоб передавати великий потужності енергію, на такій напрузі, яка буде вище 35 кВ. Високовольтний кабель у своїй конструкції вимагає наявність елементів, що забезпечують надійність, довговічність експлуатації, тому він матиме високі діелектричні та механічні властивості.

Такі кабелі, як кабель ААшВ передбачають використання паперово-масляної ізоляції або такої, яка пошита з поліетилену.

Оболонка високовольтного кабелю може бути виготовлена ​​з поліетилену або полівінілхлоридного пластикату. Укладається кабель у каналі без будь-яких ізоляторів або може на стінних кронштейнах підвішуватися. Високовольтний кабель ВВГ внаслідок теплоємності високої їх ізоляції можуть досягати найвищої температури нагріву лише через деякий час після того, як було включено навантаження.

Так само ви можете купити провід МКЕШ у нас та інші дроти.Показано з 1 по 12 із 46 (всього сторінок: 4)